Sebzeli Piliç Jambon 1000 GR

Fiyat:
220,00 TL
İndirimli Fiyat (%9,1) :
200,00 TL
Kazancınız 20,00 TL
Aynı Gün Kargo
Danam Sebzeli Piliç Jambonları - %100 Piliç Eti Jambonu (Dilimli 1000 gr) Emülsifiye Et Ürünü
TADI DAMAĞINIZDA KALACAK KALİTE VE HİJYEN ÖNCÜLÜĞÜNDE ÜRETİLEN SUCUKLARIMIZ %100 PİLİÇ ETİ ve  YAĞI KULLANILARAK ÜRETİLMEKTEDİR.
İçindekiler;
PİLİÇ ETİ VE YAĞI
AYÇİÇEK YAĞI
Turşu (Havuç,Salatalık,Biber)
SU
BAHARAT KARIŞIMI
BİTKİSEL LİF
PATATES NİŞASTASI 
SOFRA TUZU
SOYA PROTEİNİ
SÜT PROTEİNİ
KIVAM ARTTIRICI (Karagenan)
DEKSTROZ
TÜTSÜ AROMA VERİCİ
STABİLİZÖR (Sodyum Polifosfat)
NİTRİTLİ TUZ (Koruyucu)
ANTİOKSİDAN (E-316)
ALERJEN UYARISI : Soya ve Süt Proteini İçerir.
İslami Usullere Uygun Olarak Üretilmiştir.Parti No: Son Tüketim Tarihidir. Uygun Saklama Koşullarında Sakladığınızda Orjinal Ambalajı Açılmadığı Sürece Geçerlidir.Direkt veya Pişirilerek Tüketilir.
TAVSİYE EDİLEN SAKLAMA KOŞULU: 0 ile +4 Derece

 Tarihinden Günümüze Sofralarımıza Lezzet Katan Etin Üretimden, İşleme Ve Et Ürünlerinin İmalatı Sonrasında Sofralarınıza Kadar Uzanan Serüvenin Emeğini Çeken Bir Üretici Firmayız. İnsan Ve Yaşam Sağlığını Doğrudan Etkileyen Ürünlerle Alakadar Olan Firmamız Şeffaf İlkelerine Sadık Kalarak Et Üretiminin Sofralarınıza Kadar Uzanan Yolculuğunda İnsan Sağlığı En Önemli Ve Dikkat Ettiğimiz Değişmez Ve Ödün Verilemez En Büyük Kurallarımızdandır. Kendi Evlat Ve Çoçuklarımıza Yedirmediğimiz Hiçbir Gıda Ve Gıda Ürünlerini Asla Müşterilerimizin Sofrasına Sunmamaktayız. Gerekli Pekçok Belgemize Sahip Firmamız Gelecekte En İyi Ve Kendinden Emin Olunan Markalar Arasında Olma Yolunda İnsanlığa Hizmet Etmeye Devam Etmektedir. Ümit Ederiz ki Ürünlerimiz Sofralarınıza Bereket, Sağlık Ve Huzur Katsın...
Afiyet Olsun Türkiyem.....
Diğer Özellikler
Stok Kodudnm53
MarkaDanam Et
Stok DurumuVar

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.