Piliç Sucuk Dilimli 1000 GR

Fiyat:
120,00 TL
Aynı Gün Kargo
Danam Piliç Sucukları - %100 Piliç Eti Sucuğu (Dilimli 1000 gr)
TADI DAMAĞINIZDA KALACAK KALİTE VE HİJYEN ÖNCÜLÜĞÜNDE ÜRETİLEN SUCUKLARIMIZ %100 PİLİÇ ETİ ve DANA YAĞI KULLANILARAK ÜRETİLMEKTEDİR.
içindekiler;
KIRMIZIBİBER,
KİMYON
KARABİBER
SARIMSAK
STABİLİZÖR (E-452)
NİTRİTLİ TUZ (KORUYUCU)
ANTİOKSİDAN (E-316)
En Fazla %35 yağ içerir.
İslami Usullere Uygun Olarak Üretilmiştir.Parti No: Son Tüketim Tarihidir. Uygun Saklama Koşullarında Sakladığınızda Orjinal Ambalajı Açılmadığı Sürece Geçerlidir.Direkt veya Pişirilerek Tüketilir.
TAVSİYE EDİLEN SAKLAMA KOŞULU: 0 ile +4 Derece

 Tarihinden Günümüze Sofralarımıza Lezzet Katan Etin Üretimden, İşleme Ve Et Ürünlerinin İmalatı Sonrasında Sofralarınıza Kadar Uzanan Serüvenin Emeğini Çeken Bir Üretici Firmayız. İnsan Ve Yaşam Sağlığını Doğrudan Etkileyen Ürünlerle Alakadar Olan Firmamız Şeffaf İlkelerine Sadık Kalarak Et Üretiminin Sofralarınıza Kadar Uzanan Yolculuğunda İnsan Sağlığı En Önemli Ve Dikkat Ettiğimiz Değişmez Ve Ödün Verilemez En Büyük Kurallarımızdandır. Kendi Evlat Ve Çoçuklarımıza Yedirmediğimiz Hiçbir Gıda Ve Gıda Ürünlerini Asla Müşterilerimizin Sofrasına Sunmamaktayız. Gerekli Pekçok Belgemize Sahip Firmamız Gelecekte En İyi Ve Kendinden Emin Olunan Markalar Arasında Olma Yolunda İnsanlığa Hizmet Etmeye Devam Etmektedir. Ümit Ederiz ki Ürünlerimiz Sofralarınıza Bereket, Sağlık Ve Huzur Katsın...
Afiyet Olsun Türkiyem.....
Diğer Özellikler
Stok Kodudnm38
MarkaDanam Et
Stok DurumuVar

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.